Zabawy z klockami w Browarze B.

Dnia 12 października 2017 roku grupa 6-latków pod opieką Pani Pauliny Makowskiej i Pani Agnieszki Janiak udała się do Centrum Kultury Browar B we Włocławku. Dzieci zostały zaproszone do wspólnego budowania klockami o różnej wielkości i strukturze. Układanie klocków to nie tylko świetna zabawa, ale także wspaniała forma nauki, dzięki której rozwijamy kreatywność, zmysł koncentracji i spostrzegawczość. Przedszkolaki doskonale odnalazły się w krainie pełnej wielorakich klocków, widać było radość i zadowolenie młodych konstruktorów. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że warto tam jeszcze wrócić i oddać się beztroskiej zabawie, która co najważniejsze, nie tylko cieszy, ale także pozwala dzieciom realizować własne pomysły i inspiruje do dalszych wyzwań w przedszkolu.

Agnieszka Janiak

Skip to content