Zabawy przedszkolaków na placu zabaw.

Nowo otwarte Podwórko Talentów NIVEA nieustannie cieszy się zainteresowaniem wśród dzieci zarówno klas 1-3 szkoły podstawowej, jak i przedszkolaków. Każde dziecko chętnie podejmuje aktywność w występujących tam obszarach: naukowym, artystycznym oraz sportowym. Najmłodsi długoszacy uwielbiają huśtawkę bocianie gniazdo, na której mogą po kilka osób bujać się i kołysać, a że na naszych szkolnych placach zabaw są dwie takie zabawki, radość więc podwójna! Wielką przyjemność sprawiają im także skoki do nieba na trampolinie i wspólna zabawa na twisterze. Większy wysiłek i niekiedy małą trudność sprawia urządzenie do balansowania, lecz przedszkolaki nie poddają się i próbują utrzymać równowagę. Dzieci poprzez zabawę rozwijają m.in. swoją sprawność fizyczną, spostrzegawczość, logiczne myślenie czy umiejętność komunikacji społecznych. Wiemy i pamiętamy, jak ważne dla naszego zdrowia jest codzienne przebywanie na świeżym powietrzu.

Przedszkolaki uczestniczą w zabawach na dworze nie tylko podczas odbywających się zajęć, ale także indywidualnie pod opieką swoich rodziców i nie ma mowy o wcześniejszym powrocie do domu. Zatem warto zauważyć, że czas spędzony na podwórku NIVEA oraz nowym placu zabaw jest dla dzieci niesamowitą atrakcją, która przyczynia się do ich radosnego pobytu w naszym przedszkolu.

Anna Szczerbiak

Skip to content