Sukcesy przedszkolaków.

W dniu 27.10.2017 r. w Klubie “Łęg” Centrum Kultury „Browar B” po raz ósmy odbył się  konkurs wokalny “Mikrofon dla Malucha” skierowany dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli z Włocławka i okolic.

Celem konkursu była aktywizacja kulturalna, doskonalenie różnych form amatorskiego śpiewania oraz rozbudzenie poszukiwań twórczych dzieci.

Szkołę Długosza reprezentowały przedszkolaki w osobach Samuela Morawskiego i Aleksandry Romatowskiej z grupy 6-latków. Wszyscy wykonawcy spisali się bardzo dzielnie. Konkurencja była duża, poziom umiejętności wokalnych wysoki, dlatego cieszy nas fakt, że dzieci z przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” zostały zauważone przez jury. Za solowe wykonanie piosenki pt. ”Tato” Samuel zdobył III miejsce, natomiast Ola zaśpiewała utwór pt. „Laleczka z saskiej porcelany”  i otrzymała wyróżnienie.

Dziękujemy Samuelowi i Oli, naszym Małym Artystom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content