Finał wojewódzki sztafet

W dniu 25 pażdziernika 2017 roku w Bydgoszczy odbyły się Finały Wojewódzkie Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczennice Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza reprezentowały Włocławek w kategorii dziewcząt jako aktualne mistrzynie Włocławka.

Dziewczyny zajęły świetne – VII miejsce w trudnych warunkach pogodowych przy doborowej stawce reprezentantek powiatów z województwa kujawsko – pomorskiego. Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny do szóstej zmiany zajmowały trzecie miejsce. Miejsce siódme to największe osiągnięcie sztafety w historii naszej szkoły.

Naszą szkołę w finale wojewódzkim reprezentowały:

Drużyna dziewcząt (10 x 800m)

 • Klaudia Kazimierska   IA
 • Emilia Wysocka   IB
 • Wiktoria Haziak IC
 • Weronika Morawska  IC
 • Patrycja Zaroślińska IIA
 • Karolina Smolińska   IIA
 • Aleksandra Grzesikowska   IIB
 • Kinga Lewandowska IIB
 • Klaudia Jankowska IIC
 • Oliwia Tunicka IIC
 • Rozalia Ćwiklińska IIC
 • Magdalena Baryza IIIA

Gratulacje !!!!!
Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content