Dyskoteka andrzejkowo-mikołajkowa

Dnia 30 listopada z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariackiego i klasy 7b wraz z wychowawczynią, panią Pauliną Stężewską, została zorganizowana dyskoteka szkolna dla uczniów z klas IV – VII. Do zabawy zwykle nie trzeba nikogo namawiać, gdyż przychodzą ci, którzy lubią tańczyć i wspólnie się bawić. Tym razem też tak było, jednak wiele osób oceniłoby tegoroczną dyskotekę jako WYJĄTKOWĄ. Była taka nie tylko z powodu dobrej muzyki, którą przygotowali uczniowie klasy 7b, ale jak na zabawę andrzejkowo- mikołajkową przystało, nie obyło się bez zabawnych konkursów. Uczennice klasy 7b: Martyna Małecka i Anna Wujec: przygotowały projekt i poprowadziły zabawy andrzejkowe, w które zaangażowało się wielu uczniów. Wszyscy świetnie się bawili: dobra muzyka, zabawa i dużo śmiechu! Mamy nadzieję, że takie zabawy staną się tradycją na naszych dyskotekach szkolnych. Zapraszamy wszystkich, których nie było, bo tych którzy przyszli na dyskotekę, nie trzeba będzie na następną zapraszać!

Dyskoteka miała także charakter charytatywny. Cały dochód z imprezy przeznaczyliśmy dla ucznia z naszej szkoły. Mogliśmy liczyć na dużą ofiarność uczestników. Nasze dzieci mają „wielkie serca”. Wszystkim, którzy włączyli się w to charytatywne dzieło, BARDZO DZIĘKUJEMY !

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały panie: Paulina Iwańska, Agata Nawrocka, Ewa Bieniek, Wioletta Piasecka, Małgorzata Bajraszewska, Bożena Sobierajska oraz pan Jakub Zemlak.

Sandra Iwańska

Skip to content