Przedszkolaki wzięły udział w akcji “Serce za Odwagę”

Dzieci z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” przyłączyły się do II edycji akcji „Serce za Odwagę” organizowanej przez Stowarzyszenia “Pro Patria – Lokalni Patrioci” i „Głos Bohatera” oraz Miejskie Przedszkole nr 2 w Płocku. Celem akcji jest przygotowanie kartek świątecznych dla Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego.

Przedszkolaki z entuzjazmem i wielkim zaangażowaniem przystąpiły do pracy, której efektem są niepowtarzalne kartki świąteczne.

W ten symboliczny sposób dzieci złożą podziękowania za wielką odwagę, jaką odznaczali się Bohaterowie w czasach wojny. Oddadzą hołd osobom, dzięki którym na co dzień mogą bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę w wolnym kraju.

Ewelina Rutkowska

Skip to content