Studniówka w SP, czyli 100 dzień od rozpoczęcia roku szkolnego

Dnia 8 grudnia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Długosza uczniowie obchodzili 100 dzień od rozpoczęcia roku szkolnego, czyli tzw. Studniówkę. Na strojach Długoszaków królowała liczba 100. Klasa 3b wraz z wychowawcą Kamilą Kurdubską przygotowała przedstawienie pt: „Kłótnia liczb”. Uczniowie klas 1-3 SP kilka dni wcześniej zmagali się z zadaniami matematycznymi. Zostali wybrani „Mistrzowie Matematyki” poszczególnych klas.

W klasach 3
1 miejsce Amelia Rybacka kl.3a
2 miejsce Piotr Nowacki kl 3b
3 miejsce Jan Ryniec kl.3c

W klasach 2
1 miejsce Igor Lewandowski kl.2
2 miejsce Maria Krzywiec kl 2

W klasach 1
1 miejsce Marcel Kotarski kl.1a
2 miejsce Szymon Kotwicki kl 1b
3 miejsce Michał Bieniek kl.1a

Na koniec zagraliśmy wspólnie w BINGO, grę która wywołała wiele emocji. Każdy uczeń otrzymał słodki upominek.

Kamila Kurdubska

Skip to content