Kiermasz Bożonarodzeniowy w przedszkolu.

6 grudnia w naszym przedszkolu rozpoczął się świąteczny kiermasz, podczas którego zakupić można m.in. kartki, stroiki, pierniczki i ozdoby choinkowe. Wszystkie wystawione prace wykonane zostały własnoręcznie przez nauczycielki, rodziców oraz zaprzyjaźnione osoby, które podarowały nam  swoje piękne wytwory. Kiermasz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedszkolnej społeczności. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kiermaszu  także rodziców ze szkoły podstawowej i nie tylko.

Zebrane pieniądze w całości przekazane zostaną na cel charytatywny – pomoc rodzinie, która przed świętami znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zrozumienie, życzliwość i wsparcie tej inicjatywy.

                                                                                                                              Marta Antczak

Skip to content