Świąteczna Akcja Charytatywna “Pamiętamy o Tobie św. Mikołaj i ja”

12 grudnia 2017 roku Długoszacy z klas 1-3 uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej 17  edycję Świątecznej Akcji Charytatywnej ” Pamiętamy o Tobie św. Mikołaj i ja”. Dzięki okazanemu przez naszych uczniów i ich rodziców wsparciu mogliśmy obdarować prezentami świątecznymi dzieci z włocławskich domów dziecka, tym samym włączając się czynnie w Akcję Charytatywna ” Pamiętamy o Tobie św. Mikołaj i ja “. Tego dnia Uczniowie uczestniczyli w koncercie, podczas którego wystąpili: Grupa OD ŚWIĘTA, Zespół Wokalny CONTRA, Grupa Taneczna CLASSIC i Zespół PICCOLO ROMA – Włocławskie Centrum Kultury, Młodzieżowy Chór – III LO im. Marii Konopnickiej, Zespół GYPSY INCOGNITO, Przedszkolaki z KUJAWSKIEJ PRZYSTANI, Młodzieżowa Orkiestra Dęta – Zespół Szkół Samochodowych, Zespół DZIECI KUJAW z Brześcia Kujawskiego.  Ponad 40 instytucji brało udział w akcji charytatywnej: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie, stowarzyszenia, media oraz firmy. Świąteczne prezenty dzieci otrzymają podczas spotkania wigilijnego.

Skip to content