Laureat etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Z wielką satysfakcją informuję, że w dniu 08.12.2017 roku licealista Krystian Marciniak z klasy IC został laureatem etapu okręgowego w rywalizacji z edukacji dla bezpieczeństwa w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – II edycja 2017. Krystian będzie reprezentował województwo kujawsko – pomorskie na etapie centralnym, który odbędzie się w marcu 2018 roku w Warszawie. Natomiast tytuł finalisty etapu okręgowego uzyskały długoszanki: Natalia Deskiewicz z IC oraz Miłochna Pawlic z IB. Etap okręgowy olimpiady odbył się w siedzibie Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!!!

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content