Pierwszy międzynarodowy projekt eTwinning zrealizowany!!! Europa w klasie 1b SP

Z wielką radością pragnę poinformować, że razem z moją klasą udało mi się zrealizować pierwszy międzynarodowy projekt eTwinning „Singing Christmas around Europe”. Celem projektu było nawiązanie kontaktów z wieloma szkołami z Europy, wymiana doświadczeń  pomiędzy nauczycielami, prezentacja prac uczniów oraz stworzenie wspólnego kalendarza adwentowego w różnych językach europejskich. Klasa Ib zaprezentowała piosenkę Arki Noego „Ty możesz zostać świętym Mikołajem”.
eTwinning to społeczność szkół, uczniów i nauczycieli współpracujących ze sobą za pomocą mediów elektronicznych. Program istnieje od 2005 roku i zgromadził już niemal 400 tysięcy nauczycieli z całej Europy.
                                                                                                Klaudia Majewska-Rybacka

Skip to content