Wycieczka do Ceramilandii

Dnia 21 grudnia 2017 roku klasy 1a, 1b, 2a, 3a i 3b Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza wybrały się na świąteczną wycieczkę do Ceramilandii w Lutomiersku. Podczas wyprawy mieliśmy okazję zwiedzić wystawę ceramiki, poznać tajniki technologii produkcji wyrobów ceramicznych oraz wziąć udział w warsztatach tworzenia i ozdabiania ceramicznych przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych “Mały Ceramik”.  Był też czas na małe szaleństwo w ogromnej sali zabaw oraz na zakupy w sklepiku z ceramiką i spotkanie ze świętym Mikołajem.
Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Gabriela Goszcz, p. Klaudia Majewska-Rybacka, p. Aleksandra Ujazdowska, p. Joanna Filińska, p. Kamila Kurdubska, p. Magdalena Żuchowska, p. Małgorzata Pierścińska, p. Anna Błaszczyńska oraz p. Marcin Woźniak.

Klaudia Majewska-Rybacka

Skip to content