Kolęda w przedszkolu.

Czas po Bożym Narodzeniu słynie z wizyt duszpasterskich zwanych kolędą.
16 stycznia 2017 roku taka wizyta miała miejsce w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem”. O godzinie 10.00 wszystkie przedszkolaki wraz z wychowawcami oraz Panią Wicedyrektor Pauliną Kłonowską zgromadziły się w świetlicy z niecierpliwością czekając na zaproszonego gościa. W tym roku odwiedził nas ks. Adam Kłonowski – wikariusz parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Włocławku.

Ks. Adam udzielił błogosławieństwa dzieciom, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola, by czas wspólnie spędzany w placówce był źródłem radości, dobroci, miłości, mądrości oraz wzajemnego poszanowania. Po modlitwie i pokropieniu wodą święconą, na pamiątkę wizyty duszpasterskiej wszyscy otrzymali obrazki.

 

Ewelina Rutkowska

Skip to content