26 stycznia 2018 r. – Dzień Babci i Dziadka w grupie maluchów.

Na dworze zimno, mroźno i ponuro ale w serduszkach naszych najmłodszych przedszkolaków ciepło i radośnie. Powodem takiej atmosfery był Dzień Babci i Dziadka, obchodzony w przedszkolu.

Dzieci z grupy „Pszczółek” pod czujnym okiem swoich Pań przygotowały na tę okoliczność występ. Przejęte i pięknie ubrane,  poprzez śpiew, recytację wierszyków i taniec wyraziły jak najpiękniej potrafią swoją miłość ukochanym dziadkom. Podziękowały za ich codzienną troskę, cierpliwość i dobroć. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich wnucząt, a one odważnie prezentowały na scenie swoje umiejętności. Dzieci wręczyły też swoim babciom i dziadkom  przygotowane wcześniej laurki – papierowe serduszka i kwiatki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, przytulić się i porozmawiać. Nie zabrakło też wspólnych tańców i pamiątkowych zdjęć.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Widać to na zamieszczonych poniżej fotografiach.

Marta Antczak

 

Skip to content