Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylków.

W dniu 25 stycznia br., w Katolickim Publicznym Przedszkolu ,,Pod Aniołem Stróżem” odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowane przez dzieci sześcioletnie.

Przedszkolaki ubrane w piękne, odświętne stroje recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz dziękowały swoim kochanym dziadkom za miłość, opiekę oraz troskę.

Niejednej babci łza kręciła się w oku, dziadkowie zaś, w trakcie bardziej żywiołowych elementów przedstawienia, podrywali się do tańca. Wszyscy goście ze wzruszeniem podziwiali swoje „skarby”, a każdy występ nagradzali gromkimi brawami. Szczęśliwe i rozpromienione twarze naszych gości, rozświetlały świetlicę przedszkolną, a atmosfera wzruszenia i wzajemnej życzliwości udzielała się wszystkim zgromadzonym.

Na koniec dzieci  wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty, przepięknie przyozdobione laurki i serca. Słów zadowolenia od naszych kochanych dziadków nie było końca. Na zakończenie wszyscy zaproszeni goście, wnuki i wnuczęta, babcie i dziadkowie ustawili się do wspólnego zdjęcia, aby już na zawsze uwiecznić ten wspaniały dzień.

Paulina Makowska

Skip to content