Sudoku- etap szkolny

Sudoku  to łamigłówka, której celem jest wypełnienie diagramu 9 × 9 w taki sposób, aby w każdym wierszu, w każdej kolumnie i w każdym z dziewięciu pogrubionych kwadratów 3 × 3 znalazło się po jednej cyfrze od 1 do 9.

Siedemnaścioro uczniów klas trzecich szkoły podstawowej zmierzyło się dziś z tą trudną łamigłówką w etapie szkolnym. Najlepsze dwie osoby będą reprezentować szkołę w etapie międzyszkolnym, który odbędzie się w Zespole Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku.

 

Wyniki etapu szkolnego:

1.      Amelia Rybacka

2.      Zofia Hasiuk

3.      Mateusz Babiński

4.      Natalia Nawrocka

5.      Jan Ryniec

6.      Iga Chruściel

7.      Aleksander Piernikowski

8.      Igor Węglarek

9.      Hanna Kurdupska

10.  Mateusz Krysztoforski

11.  Stanisław Imienowski

12.  Lena Wolska

13.  Tymon Bajek

14.  Nadia Martyka

15.  Paweł Łączkowski

16.  Franciszek Wszelak

17.  Stanisław Molewski

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Kamila Kurdubska

 

Skip to content