Nietypowa lekcja kultury

We wtorek 27 lutego 2018 roku klasa IB pod opieką p. Ireny Jarząbkowskiej, w ramach lekcji wiedzy o kulturze, zorganizowała pokaz mody. Każda z kilkuosobowych grup do powierzonego zadania przystąpiła z dużym zaangażowaniem i fantazją. Na wybiegu mogliśmy ujrzeć popkulturę metalowców, punków, stroje damskie i męskie z lat powojennych, hipisów, neonowe kolory, cekiny, koronki i bufki z lat 80, imprezowe zestawy w stylu disco, ubiór lat 90, ubiory kobiece i męskie w czasach pozytywizmu, a także ikony mody współczesnej takie jak Coco Chanel, Marilyn Monroe czy też Kendall Jenner- idolkę nastolatków. Swoją obecnością nasz pokaz uświetnili także mieszczanka egipska i kapłan oraz sama Kleopatra. Wybieg prezentował się olśniewająco, a wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. Z pewnością każdy z nas na długo zapamięta tę lekcję kultury i będzie wspominać ją z uśmiechem na ustach. Zapraszam serdecznie do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Aleksandra Pikulska- uczennica klasy IB

fot. K. Tatar

Skip to content