Finał wojewódzki olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie

23 marca 2018 roku w Toruniu 14 finalistów VIII Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i przyjazny region” walczyło o indeks Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. W trakcie III etapu finaliści , którzy zostali wyłonieni z ponad 900 uczniów z naszego województwa, musieli przedstawić przed Komisją Konkursową projekt z zakresu poprawy bezpieczeństwa w swojej dzielnicy. Wśród tej elity znalazła się dwójka naszych długoszaków, a mianowicie Jakub Oleradzki z klasy I B LO, który zajął 8. miejsce oraz Aleksandra Lewandowska z klasy I A LO, która zajęła 10. miejsce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, m.in laptopy, rowery, aparaty fotograficzne, notebooki oraz tablety. Głównym sponsorem VIII Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie była firma ubezpieczeniowa PZU Życie S.A. Patronat honorowy nad olimpiadą objęli: wojewoda kujawsko – pomorski, marszałek województwa, kurator oświaty, a patronat naukowy – rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Gratulacje dla Jakuba i Oli z życzeniami dalszych sukcesów.

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

 

Skip to content