„Letnie Nutki” – szkolenie dla nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej

9 kwietnia  na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks Jana Długosza odbyły się już po raz kolejny warsztaty muzyczno-teatralne zorganizowane przez Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem”, na których gościliśmy nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej z Włocławka i okolic.

Szkolenie poprowadziła instruktor zajęć muzyczno- teatralnych pani mgr Monika Kluza z Krakowa.

„Letnie Nutki” – to warsztaty edukacji artystycznej, na których uczestnicy mogli poznać zbiór autorskich piosenek i zabaw rytmicznych autorstwa pani instruktor o tematyce letniej, instrumentacje do wykorzystania na różne uroczystości oraz układy taneczne i ruchowe z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów.

Wiedzę zdobytą podczas tego szkolenia nauczyciele wykorzystają z pewnością  w swojej  pracy, aby jeszcze lepiej realizować powierzone im zadania.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Dyrektorowi Jackowi Kędzierskiemu za udostępnienie sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im ks. Jana Długosza, Pani Wicedyrektor Paulinie Kłonowskiej, pracownikom przedszkola za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, wszystkim gościom i uczestnikom szkolenia za przybycie, mile spędzony czas oraz wspólną naukę.

Paulina Makowska

Skip to content