II Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W dniu 15.04.2018 r. w Choceńskim Centrum Kultury po raz drugi odbył się  Konkurs Piosenki Wiosennej  skierowany dla przedszkolaków  z Włocławka i okolic.

Celem konkursu była aktywizacja kulturalna, doskonalenie różnych form amatorskiego śpiewania oraz rozbudzenie poszukiwań twórczych dzieci.

Szkołę Długosza reprezentowały przedszkolaki w osobach Andrzeja Kwiatkowskiego  i Aleksandry Romatowskiej z grupy 6-latków. Wszyscy wykonawcy spisali się bardzo dzielnie. Konkurencja była duża, poziom umiejętności wokalnych wysoki, dlatego cieszy nas fakt, że Aleksandra Romatowska z przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” została  zauważona przez jury. Za solowe wykonanie piosenki pt. ” Tęczowy  Bal ” Ola  otrzymała wyróżnienie.

Dziękujemy Andrzejowi oraz Aleksandrze,  naszym Małym Artystom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content