Kurs Animacji Zabaw Dziecięcych dla nauczycieli

14 kwietnia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza odbyło się szkolenie „Animator zabaw dziecięcych”, na którym gościliśmy nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej z Włocławka i okolic.

Szkolenie poprowadziła instruktor animacji dla dzieci i dorosłych pani mgr Lucyna Sapalska z Konina.

„Animator zabaw dziecięcych” to kurs, na którym uczestnicy mogli poznać najważniejsze elementy w pracy z grupą, a przede wszystkim niezbędne do profesjonalnego przeprowadzenia urodzin, festynów i wielu innych imprez dla dzieci.

Podczas zajęć mieliśmy okazję poznać różne tańce integracyjne, nauczyć się malować twarz, skręcać balony, wykonywać pokaz wielkich baniek mydlanych, organizować zabawy z chustą animacyjną oraz zapoznać się z charakterystyką pracy animatora.

Justyna Paczkowska

Skip to content