Specjaliści cyberbezpieczeństwa – dwaj licealiści w ogólnopolskim finale „Konkursu IT i cyberbezpieczeństwo”

Maciej Chlebny oraz Filip Rasiewicz  – tegoroczni maturzyści, absolwenci kl. IIIA LO –  zakwalifikowali się do finałów ogólnopolskiego konkursu poświęconemu cyberbezpieczeństwu. Do finałów z liczby 3072 uczestników awansowało 0110001(bin) uczestników (to jest 49 uczniów szkół ponadgimnazjalnych). Finaliści musieli wykazać się znajomością zasad programowania w PHP, JavaScript, C++, Java, Python, Visual C#, sieci komputerowych, systemów operacyjnych, w tym mobilnych oraz szeroko pojętemu bezpieczeństwu systemów komputerowych.

Finały „Konkursu IT i cyberbezpieczeństwo” odbęda się 23 maja w Warszawie. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Lista finalistów dostępna jest na stronie: http://konkursit.irks.pl/wp-content/uploads/2018/05/konkursit_18s_listafinalistow_s85sob5s.pdf

Paweł Gmys

 

Skip to content