Uczniowie klasy 7b odpoczywali nad jeziorem

W piątek 25.05.2018r. klasa 7b SP pojechała na integracyjną wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Pod bocianim gniazdem”,  znajdującego się w Stefanowie nad Jeziorem Głuszyńskim.

Klasa razem z Paniami: Pauliną Stężewską i Joanną Karwowską spędziła wspólnie dzień nad wodą, grając w gry sportowe i wygrzewając się w majowym słońcu. Pod okiem właścicieli gospodarstwa uczniowie upiekli nad ogniskiem kiełbaski, a mimo chwilowej niepogody i nagłej ulewy bawili się wyśmienicie. Wielokrotnie grali w siatkówkę, badmintona oraz inne gry zespołowe, nie zabrakło także gier planszowych i logicznych.  Była też okazja do spacerowania po terenie gospodarstwa, rozmawiania na wiele tematów oraz zabawy. Wyjazd odbył się spokojnie. Było bardzo wesoło.

Niewątpliwie ten wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci wszystkich osób w nim uczestniczących.

Alicja Gralak 7b SP

Skip to content