II Konkurs Piosenki Dziecięcej w Toruniu

24 maja 2018r w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu  odbył się po raz drugi Konkurs Piosenki Dziecięcej „TrzyCztery: ŚpiewajMY” skierowany dla dzieci i młodzieży.

Celem konkursu była aktywizacja kulturalna, doskonalenie różnych form amatorskiego śpiewania oraz rozbudzenie poszukiwań twórczych dzieci.

Szkołę Długosza reprezentowały przedszkolaki w osobach Andrzeja Kwiatkowskiego  i Aleksandry Romatowskiej z grupy 6-latków. Wszyscy wykonawcy spisali się dzielnie. Konkurencja była duża, poziom umiejętności wokalnych bardzo wysoki, dlatego cieszy nas fakt, że Andrzej Kwiatkowski  z przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” został  zauważony przez jury. Za solowe wykonanie piosenki pt. ”Pioseneczka ” Andrzejek  otrzymał  wyróżnienie.

Dziękujemy Andrzejowi oraz Aleksandrze, naszym Małym Artystom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content