Scena Dla Malucha

23 maja sześciolatki z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wystąpiły  w Browarze B w ramach XXIII Prezentacji Artystycznych Przedszkolaków “Scena dla Malucha”.

Celem konkursu było rozbudzanie u dzieci zamiłowania do śpiewu oraz tańca, promowanie młodych talentów, a także integracja środowisk przedszkolnych i artystyczna konfrontacja ich dorobku. Dzieci prezentowały swoje umiejętności  z zakresu: śpiewu, tańca, recytacji  i inscenizacji bajek. Wszystkie grupy  biorące udział w przeglądzie jako nagrody otrzymały zabawki  dla przedszkola.

Sześciolatki zaśpiewały dwie piosenki „Anioł Stróż” oraz „Pioseneczkę”.  Młodzi artyści zachwycili publiczność przepięknymi strojami, oryginalnymi rekwizytami, a przede wszystkim niezwykłymi umiejętnościami tanecznymi oraz wokalnymi.

Serdecznie dziękujemy naszym Małym Artystom za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszego przedszkola.

Paulina Makowska

Skip to content