Miting lekkoatletyczny

W ubiegłym tygodniu we wtorek na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku rozegrano miting lekkoatletyczny „O uśmiech Dziecka 2018”.

Dzieci startowały w takich konkurencjach jak: biegi, skoki, tor przeszkód, rzut piłką lekarską oraz sztafeta. Udział w zawodach wzięli uczniowie ze szkół Włocławka i regionu, a wśród nich uczniowie Długosza w kategorii: Klasa IV SP rocznik 2007: Aleksandra Bylicka IV a, Remigiusz Morawski IV a, Iga Kaczmarek IV b, Zuzanna Nowakowska IV b, Aleksander Kwiatkowski IV b, Michał Nagler IV b, Karina Avetisyan IV c, Krzysztof Babis IV c.

Celem imprezy było wdrażanie młodego człowieka do aktywności fizycznej poprzez zabawy lekkoatletyczne. Organizatorem zawodów był Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra.

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content