Święcenia Kapłańskie absolwenta ZSK ks. Przemysława Kłosowskiego

W niedzielę 3 czerwca Święcenia Prezbiteratu przyjął absolwent ZSK im. ks. Jana Długosza – ks. Przemysław Kłosowski.

W uroczystej Mszy Świętej odprawionej  przez  Księdza Biskupa Wiesława Meringa, podczas której diakoni zostali wyświęceni przez Pasterz Diecezji na kapłanów Kościoła, uczestniczyli najbliżsi, przyjaciele i znajomi neoprezbiterów. Nie zabrakło oczywiście przedstawicieli naszej szkoły, którzy byli świadkami tej podniosłej uroczystości. Wśród celebransów był ks. prał.Jacek Kędzierski – dyrektor Długosza, a wśród uczestników znaleźli się nauczyciele i pracownicy ZSK.

Msza Święta z błogosławieństwem prymicyjnym zostanie odprawiona  przez ks. Przemysława Kłosowskiego w naszej szkole w środę 13 czerwca o godz. 8.00.

L. W.

fot. ks. Julian Głowacki

Skip to content