Ewelina Rutkowska Nauczycielem Roku 2018 r

Z wielką radością informujemy, że w plebiscycie Gazety Pomorskiej na Nauczyciela Roku 2018 powiatu włocławskiego zwyciężyła Pani Ewelina Rutkowska –  nauczycielka Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem”.

Pani Ewelina Rutkowska jest wychowawcą  grupy dzieci 4-letnich, a także prowadzi koło matematyczne w naszym przedszkolu. Uwielbiana przez maluchy, uśmiechnięta, ciepła, serdeczna, kreatywna, z ogromną wiedzą, umiejętnościami pedagogicznymi, indywidualnym podejściem do każdego dziecka i głową pełną pomysłów – to właśnie pani Ewelina. Wspaniała osobowość w naszej placówce !

Jak sama mówi, od zawsze marzyła o tym, żeby zostać przedszkolanką, dlatego praca w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” sprawia jej dużo satysfakcji.

Gratulujemy i bardzo się cieszymy, że mamy w naszym przedszkolu NAUCZYCIELA ROKU 2018!

 

Skip to content