Jesteśmy Przedszkolem na Medal!

Nasze Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” w tym roku wzięło udział w plebiscycie pt. „Przedszkole na Medal”, który prowadzony był przez Gazetę Pomorską. Plebiscyt polegał na oddawaniu głosów przez czytelników i internautów w okresie od 13 kwietnia do 16 maja 2018r.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało nam się zdobyć aż 555 głosów, co przyczyniło się do upragnionej wygranej! Nasze przedszkolaki otrzymają z tego tytułu atrakcyjne nagrody w postaci puzzli i gier. Kolejną nagrodą dla najmłodszych będzie zaprezentowanie bajki przez Teatr Duet.

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy zechcieli zaangażować się w to dzieło i oddali głosy na nasze przedszkole. To dzięki Wam kolejny już raz (po wygranej Podwórka Nivea) udało nam się osiągnąć wygraną. Po raz drugi pokazaliśmy, że tworzymy wspólnotę, która poprzez współpracę może na prawdę wiele osiągnąć.

Po tych wydarzeniach z pewnością każdy zauważy, że nasz Anioł Stróż nieustannie czuwa nad nami.

 

Anna Szczerbiak

Skip to content