Noc w przedszkolu

Z  15 na 16 czerwca  w naszym przedszkolu odbyła się nietypowa impreza pt. „Noc w Przedszkolu”. Jak zwykle, była to noc pełna niespodzianek , niezapomnianych przygód i  dobrej zabawy.

Pierwszym punktem programu były warsztaty muzyczno-ruchowe poprowadzone przez państwa Ewę i Krzysztofa Jabłońskich. Dzieci przy muzyce wykonywały ćwiczenia ruchowe prezentowane przez panią instruktor, śpiewały, tańczyły  i  świetnie razem  się bawiły. Taka forma zabawy zawsze wzbudza wiele pozytywnych emocji wśród naszych małych przedszkolaków.

Kolejnym punktem programu  były zabawy na świeżym powietrzu. W oczekiwaniu na pyszne pieczone kiełbaski, dzieci z wielkim zaangażowaniem grały w piłkę, a także bawiły się na przedszkolnym placu zabaw.  Po powrocie do przedszkola, nadszedł czas na kolejne atrakcje, zabawy z koleżankami i kolegami, wspólna kolacja oraz seans bajkowy. Do późnych godzin wieczornych w przedszkolu  panowała atmosfera przepełniona dziecięcą radością.

Po pełnym wrażeń dniu , wysłuchaniu bajeczki na dobranoc, wspólnej modlitwie  dzieci zasnęły. Nad tym, by miały tylko kolorowe sny czuwały panie wychowawczynie.

Dziękujemy bardzo serdecznie państwu Ewie i Krzysztofowi Jabłońskim za przyjęcie naszego zaproszenia, wspaniałą zabawę oraz świetne warsztaty , a także naszym Kochanym Rodzicom za pomoc w organizacji nocki w przedszkolu.

Paulina Makowska

Skip to content