Pożegnanie sześciolatków

19 czerwca w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” odbyło się  uroczyste pożegnanie sześciolatków.

Zakończenie roku szkolnego, a zarazem pożegnanie społeczności przedszkola rozpoczęto występem artystycznym, w który przedszkolaki włożyły wiele pracy. Dzieci pokazały, że czas pobytu w przedszkolu to nie tylko beztroska zabawa. Z wielkim zaangażowaniem prezentowały tańce, śpiewały piosenki  oraz recytowały wiersze. Sześciolatki podziękowały Ks Dyrektorowi, Pani Wicedyrektor, nauczycielom oraz  wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie.

Na zakończenie odbyło się wręczenie przez Panią Wicedyrektor dyplomów, medali oraz prezentów.

Od września absolwenci Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” rozpoczną naukę w pierwszej klasie Szkoły Podstawowej im. ks Jana Długosza.

Wszystkim sześciolatkom  życzymy wielu sukcesów w szkole oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem!

Paulina Makowska

Skip to content