Noc w przedszkolu również u Biedronek

Grupa „Biedronek” również brała udział w niezwykłym spotkaniu pt. „noc w przedszkolu”, które zaczyna wpisywać się w tradycje naszej placówki. Zatem z dnia 22 na 23 czerwca dzieci pięcio i sześcioletnie nocowały wraz z paniami wychowawczyniami w swojej sali przedszkolnej.

Spotkanie zaczęło się od zabaw na placu przedszkolnym oraz wspólnym spożyciem kolacji w postaci kiełbasek z grilla. Nietypową atrakcją dla dzieci było skręcanie balonów oraz wielkie bańki mydlane. Po wspólnych zabawach i kolacji dzieci udały się do przedszkola na słodki poczęstunek, m.in. lody.

Panie wychowawczynie zorganizowały dzieciom  zabawy oraz zumbę, która bardzo podobała się przedszkolakom. Dzieci tańczyły i śpiewały z wielką radością. Następnie oglądały bajki animowane, słuchały czytanych opowiadań, po czym odmówiły wieczorną modlitwę. Zmęczone wieczornymi atrakcjami zasnęły przy muzyce relaksacyjnej. Rano dzieci wstały wyspane i wypoczęte. Z radością zjadły śniadanie i czekały na swoich rodziców.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie „nocy w przedszkolu” dla dzieci, w szczególności rodzinie Kowalskich – rodzicom i bratu sześcioletniej Zosi.

Anna Szczerbiak

Skip to content