“Przez kraje i kontynenty z Długoszem” – dzień piąty

Piątego dnia naszych półkolonii “Przez kraje i kontynenty z Długoszem” odwiedziliśmy kraje gorącej Afryki: Egipt, Kenię i RPA. Uczniowie ze wszystkich pięciu grup uczestniczyli w różnorodnych zajęciach,  zorganizowanych przez nauczycieli naszej szkoły.

Uczestnicy półkolonii wzięli aktywny udział w zajęciach tanecznych, przygotowanych i prowadzonych przez panią Paulinę Tokarską, zajęciach plastycznych autorstwa pani Sylwii Pietrzak, zajęciach muzycznych z panem Marcinem Woźniakiem oraz zajęciach sportowych, prowadzonych przez panią Małgorzatę Bajraszewską, pana Andrzeja Gołębieskiego i pana Krzysztofa Łodygowskiego. Różnorakie zajęcia edukacyjne zostały dodatkowo urozmaicone przez pana Jakuba Kostrzewskiego, który pograł z uczniami w gry edukacyjne.

Konrad Trokowski

Skip to content