“Sówki” witają wakacje!

28 czerwca 2018 roku dzieci z grupy „Sówek”  pożegnały rok szkolny 2017/2018 i z uśmiechami na twarzy powitały wakacje. Uroczystość rozpoczęła Pani Wicedyrektor witając zgromadzonych w świetlicy przedszkolnej rodziców oraz dziadków. Następnie przedszkolaki przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły.

Rodzice sprawili dzieciom niemałą niespodziankę śpiewając przygotowaną specjalnie na tą okazję piosenkę.

Po części artystycznej wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Ostatnią częścią uroczystości było spotkanie w przygotowanej wcześniej sali, gdzie dzieci wraz rodzicami świętowały nadejście wakacji.

Jednak na tym się nie skończyło, ponieważ następnego dnia wybraliśmy się do Centrum Zabaw RIO, gdzie wesołą zabawą zakończyliśmy rok szkolny.

Ewelina Rutkowska

 

Skip to content