Wizyta Ciszaków u 4 – latków

Kochane Dzieci. Jesteśmy Cichacze i pochodzimy z krainy Grzecznolandii. Bardzo chciałybyśmy się z Wami zaprzyjaźnić. Będziemy mieszkać w Waszym przedszkolu. Jednak musicie tylko przestrzegać pewnych zasad”.

W grupie 4 – latków pojawiły się Ciszaki, które napisały list do dzieci. Są to stworki, które bardzo boją się hałasu. Wyjaśniły, że przybywają z krainy, w której mieszkają w dźwiękoszczelnym słoiku. Kiedy jest zbyt głośno uciekają do niego. Ciszaki uwielbiają obserwować pracę grzecznych dzieci oraz towarzyszyć podczas posiłków i przy wspólnej zabawie.

Przedszkolaki były zachwycone tym pomysłem. Mobilizowały się do przestrzegania wszystkich zasad, aby ich nowi przyjaciele dobrze czuli się w grupie 4 – latków.

 

                                                                                                                                             Paulina Kaszuba
                                                                                                                                             Anna Szczerbiak

Skip to content