Rozstrzygnięcie konkursu ,,Najładniejsza zakładka do książki”

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza  biblioteka szkolna zaprosiła uczniów  wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą zakładkę do książki. Zadaniem konkursowym było wykonanie niepowtarzalnej zakładki do książki. Nadesłanych zostało bardzo dużo przepięknych, kolorowych prac.

W dniu 9 października  br. Komisja Konkursowa oceniła prace. Brała pod uwagę pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała się wyróżnić  prace następujących uczniów:

I miejsce –  Zofia Hasiuk kl. 4a SP

II miejsce – Konrad Felińczak kl. 5a SP

III miejsce –  Jan Laskowski kl. 4b SP

Wyróżnienie:

Lena Wolska kl. 4B SP

Jan Grzegórski kl. 6b SP

Hubert Olszewski kl. 7b SP

Hanna Kalinowska kl. 4c SP

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za udział i gratuluję!

Iwańska Paulina

Skip to content