Słoneczka z wizytą w Teatrze

18 października grupa trzylatków z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wybrała się do Teatru Impresaryjnego na spektakl pt. „Pszczółka Maja”.

Dla wielu maluchów była to pierwsza wizyta w teatrze. Dzieci zapoznały się z ciekawą historią bohaterki, która poznała świat i uczyła się w nim żyć. Obejrzana sztuka uwrażliwiła dzieci na piękno przyrody, wzmocniła świadomość ekologiczną i nauczyła szacunku dla każdego, nawet najmniejszego stworzenia.

Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Znakomita gra aktorów sprawiła, że dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły spektakl od początku do końca. Nie zapomniały także nagrodzić aktorów gromkimi brawami.

Paulina Makowska

Skip to content