Bal Wszystkich Świętych

Dnia 30.10.2018 r. w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych. Była to wspaniała okazja do uczczenia naszych świętych patronów, którzy są nam bardzo bliscy. Bal rozpoczął się uroczystym pochodem Wszystkich Świętych, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje przebrania. Po wesołym powitaniu każda klasa zaśpiewała wybraną przez siebie religijną piosenkę, a następnie rozpoczęła się spontaniczna zabawa. Podczas balu nie zabrakło również konkursów, w których chętnie brały udział wszystkie dzieci. Był taniec na gazetach, “literkowy” pociąg, taniec z balonami, przechodzenie pod tyczką i wiele, wiele innych. Na zakończenie dzieci przesłały sobie Iskierkę Pokoju.

Bal zakończył się w miłej atmosferze i już nie możemy doczekać się kolejnego.

Katarzyna Sobolewska
Gabriela Goszcz
Katarzyna Matuszewska
Magdalena Żuchowska
Joanna Filińska

Skip to content