Indywidualne Mistrzostwa Włocławka w szachach i nasz Wicemistrz Włocławka

Dzień 15.11.2018 r. dla trzech uczniów naszej szkoły okazał się bardzo wyjątkowy. Dzieci pod opieką Pani Urszuli Bordyn udały się do Starej Remizy, gdzie o godzinie 9.00 rozpoczęły zmagania szachowe na dystansie siedmiu rund w tempie 15 minut dla zawodnika na partię. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Miłosz Gutral i Natan Prouwe z kl. 2a oraz Kazimierz Parcheta z kl. 3a. Chłopcy godnie zaprezentowali się w bardzo silnym turnieju szachowym.  

W kategorii dla klas 1-3 Szkoły Podstawowej zajęli:

 Kazimierz Parcheta– 2 miejsce (3.5 pkt) – Wicemistrz Włocławka

 Miłosz Gutral– 4 miejsce (3.0 pkt)

 Natan Prouve– 6 miejsce (3.0 pkt)

Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach szachowych.

Andrzej Gołębieski

 

Skip to content