V Bieg Patriotyczny

Dnia 19.11.2018 r. odbyły się zawody sportowe w Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. bł. Jana Pawła II w Modzerowie na terenach leśnych. Uczestniczyło w nich 160 uczniów. Celem imprezy było upamiętnienie Narodowego Święta Niepodległości, integracja uczniów, propagowanie zdrowego stylu życia, popularyzacja sportu – biegania jako najprostszej formy rekreacji ruchowej. Biegi były rozgrywane w klasyfikacji dziewcząt i chłopców w następujących kategoriach wiekowych:

  • Rocznik 2011 bieg na dystansie 150 m:

I miejsce Samuel Morawski

II miejsce Maciej Szaradowski

  • Rocznik 2010 dziewczęta bieg na 600 m:

II miejsce Hanna Ziółkowska

V Lena Seroczyńska

VIII Marysia Bińczarska

  • Rocznik 2010 chłopcy bieg na 600 m:

II miejsce Miłosz Gutral

Każdy z uczestników został nagrodzony dyplomem za udział w V Biegu Patriotycznym oraz za miejsca I-III medalem i książką „Mała Księga Patrioty”.Po zakończonym Biegu zawodnicy zostali poczęstowani słodkościami, gorącą herbatą i kiełbaską, którą można było upiec na ognisku.

Magdalena Żuchowska

 

Skip to content