Przegląd Piosenki Mikołajkowej

11 grudnia w Zespole Niepublicznych Placówek Oświatowych w Kąkowej Woli odbył się Przegląd Piosenki Mikołajkowej skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Celem imprezy było popularyzowanie aktywności muzycznej, promocja uzdolnionych dzieci oraz okazja do rozwijania talentów od najmłodszych lat.

Dzieci swymi występami przekazały zgromadzonej publiczności maksimum swoich umiejętności, płynącej z serca szczerości i radości. Dzięki temu przez cały czas trwania przesłuchań panowała miła i świąteczna atmosfera wśród wszystkich osób zgromadzonych na przeglądzie.

Katolickie Publiczne Przedszkole ”Pod Aniołem Stróżem” reprezentowała Hanna Jarmuszewicz, Antonina Konieczna, Maria Wrzesińska i Lena Hejman.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, maskotki oraz książki. Nagrody rozdawał dzieciom św.Mikołaj.

Dziękujemy naszym dziewczynom za udział w konkursie, gratulujemy wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content