Podwójny laureat etapu okręgowego z edukacji dla bezpieczeństwa

Z wielką satysfakcją informuję, że w dniu 07.12.2018 roku licealiści Katarzyna Pietrzak z klasy I C oraz Krystian Marciniak z klasy  II C uzyskali tytuł laureata etapu okręgowego (wojewódzkiego) z edukacji dla bezpieczeństwa w ramach  Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – III edycja 2018. Kasia i  Krystian będą reprezentować województwo kujawsko – pomorskie na etapie centralnym, który odbędzie się w marcu 2019 roku w Warszawie.

Natomiast tytuł finalisty etapu okręgowego uzyskały długoszanki: Natalia Deskiewicz  II C,  Miłochna Pawlic II B oraz Wiktoria Kaszuba IB

Etap okręgowy  olimpiady odbył się w Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu – Dobrzyniu z inicjatywy edukacyjnej Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Kujawsko – Pomorskim Kuratorem Oświaty pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy w Warszawie!!!

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content