Warsztaty świąteczne z rodzicami uczniów klasy 1a

W piątek 14 grudnia o godzinie 16.00 sala lekcyjna klasy 1a zamieniła się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele interesujących rzeczy. W miłej, przedświątecznej atmosferze wielu  rodziców uczniów z klasy 1a odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było zrobienie mikołaja z pomponu lub ozdobienie bombki styropianowej. Przy dźwiękach pastorałek, z pomocą rodziców powstawały radosne mikołaje i kolorowe, mieniące się bombki. Podczas tworzenia prac rodziny wykazały się  niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą. Młodsze rodzeństwo uczniów klasy 1a również z zaangażowaniem pracowało. Dzieci chętnie lepiły z masy solnej bałwanki, wykrawały ozdoby  świąteczne. Z dumą prezentowały swoje dzieła. Mikołaje i bombki z pewnością będą stanowiły świąteczną dekorację domów.  Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach świątecznych. Za zaangażowanie i znalezienie czasu, mimo wielu przedświątecznych obowiązków. Kolejne warsztaty już przed Wielkanocą.

Katarzyna Matuszewska

Skip to content