Świąteczne stroiki

„Zielone gałązki, a na każdej świeczka,
w stroiku z bibułek stoi choineczka.
Gdy zaświeci gwiazdka między gałązkami,
wesołą kolędę dla niej zaśpiewamy.”

„W sercach chrześcijan każdy dzień jest Bożym Narodzeniem” i właśnie ta zasada przyświecała wychowankom internatu w czwartek 13 grudnia 2018r.

Internacka młodzież postanowiła dać upust swojej kreatywności , wykonując piękne i oryginalne stroiki świąteczne. Wbrew pozorom udało się zgromadzić wiele materiałów, które stworzyły jedyne w swoim rodzaju bożonarodzeniowe kompozycje. Wspólne przygotowanie ozdób bardzo zintegrowało wychowanki internatu z wychowawcą p. Mileną, a jak wiadomo, dobre relacje na linii wychowanek – opiekun są istotne dla obu stron Wykonanie stroików było źródłem dobrej  zabawy i przyjemnej atmosfery.

Pragniemy serdecznie podziękować p. Darkowi za dostarczenie nam drewnianych krążków, które stanowiły podstawę każdego stroika.    

Wychowanka internatu –  Patrycja Frączak

Skip to content