W odwiedzinach u św. Mikołaja

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i miłości. Jest to czas, kiedy powinniśmy na chwilę zwolnić, pobyć razem i poczuć wyjątkowy klimat świąt. 19 grudnia 2018 roku klasy 2a i 2c SP pojechały wraz z panią Katarzyną Sobolewską, Gabrielą Goszcz i Karoliną Szortyką odwiedzić Świętego Mikołaja w Kołacinku. Przed wejściem powitał nas Czerwony Kapturek, który zabrał nas w świat bajek. Następnie udaliśmy się w odwiedziny do Dziadka Mroza. Przeszliśmy do Sali Tronowej, gdzie czekał na nas Święty Mikołaj. Uczniowie wraz z wychowawcami zaśpiewali piękną kolędę. Każdy mógł usiąść Mikołajowi na kołach i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach, na których mogły wykonać bombki świąteczne. Na koniec zakupiły pamiątki z wyjazdu, które będą im przypominać o miłe spędzonym czasie.

Katarzyna Sobolewska
Gabriela Goszcz

Skip to content