Sówki z wizytą u Prezydenta Włocławka

4 lutego 2019 roku dzieci pięcioletnie z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wraz z opiekunami złożyły wizytę Prezydentowi Włocławka – Panu Markowi Wojtkowskiemu.

Podczas spotkania przedszkolaki zwiedziły gabinet Pana Prezydenta oraz Urząd Miasta. Pan Prezydent opowiadał przedszkolakom o swojej pracy. Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze wypełnionej licznymi pytaniami kierowanymi do Pana Prezydenta. Była to dla dzieci niepowtarzalna okazja, by przyjrzeć się z bliska miejscu pracy najważniejszej osoby w mieście. Wielu przedszkolaków wyraziło chęć pełnienia funkcji prezydenta miasta, a nawet kraju w przyszłości.

W ramach podziękowania za miłą wizytę dzieci przekazały Panu Prezydentowi piękny prezent i zaprosiły do naszego przedszkola. Na pożegnanie Pan Prezydent wręczył maluchom podarunki, a także zaprosił do wspólnego zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miasta za wyrozumiałość oraz miłe przyjęcie.

Ewelina Rutkowska

 

Skip to content