Sukces strzelecki w lidze LOK

W ubiegłym tygodniu – w środę 06.02.2019 roku – odbyła się ostatnia runda potyczek strzeleckich. Tym samym doczekaliśmy się podsumowania Szkolnej Ligi Strzeleckiej LOK we Włocławku. Zespół Szkół Katolickich reprezentowały drużyna chłopców i dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

  • W klasyfikacji drużynowej – konkurencja karabin pneumatyczny – nasze dziewczęta zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli puchar, zajmując świetne II miejsce w lidze.
  • W klasyfikacji indywidualnej chłopców – konkurencja karabin pneumatyczny – duży sukces odnotowali Jakub Oleradzki, zajmując  II miejsce (srebrny medal) oraz Adam Kruczkowski, który zajął III miejsce (brązowy medal).
  • Drużyna dziewcząt LO: Aleksandra Grzesikowska III B, Oliwia Wieszczyczyk III B, Kinga Lewandowska III B, Emilia Wysocka II B, Wiktoria Haziak IIC.
  • Drużyna chłopców LO: Łukasz Posłuszny III A, Bartłomiej Łukaszewski III A, Gabriel Rosiński IIIA,  Jakub Oleradzki II B, Adam Kruczkowski II A.

Wielkie gratulacje!!!

Trener: Krzysztof Łodygowski

Skip to content