Jedenaścioro licealistów powalczy o indeksy na Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Politechnika Gdańska - wydział chemii

W I etapie Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks”, organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej, udział wzięło jedenaścioro naszych licealistów i wszyscy awansowali do finału tego konkursu. W sobotę, 30 marca, powalczą zatem o indeksy na tamtejszą uczelnię, rozwiązując niełatwe zadania II etapu.

Do bezpośredniej rywalizacji o indeksy na PG przystąpią: Agata Balcerowska (IIA), Paulina Jakubczyk (IIIA), Kamila Kopaczyk (IIIC), Aleksandra Lewandowska (IIA), Julita Orankiewicz (IIC), Klaudia Skrzypińska (IIIA), Karolina Smolińska (IIIA), Mateusz Betke (IC), Rafał Brzeziński (IIIC), Kacper Kotkiewicz (IIA) i Krzysztof Naraziński (IIA). Opiekunami finalistów Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks” są: pani Małgorzata Jaskólska i pan Konrad Trokowski.

Z poprzednich trzech finałów tego konkursu uczniowie zawsze wracali z co najmniej jednym indeksem. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w tym roku szkolnym!

Konrad Trokowski

Skip to content