XX Przegląd Młodych Talentów Wokalnych w Konecku

14 kwietnia 2019 roku w Gminny Ośrodku Kultury w Konecku odbył się XX Przegląd Młodych Talentów Wokalnych.

Głównymi celami konkursu było: ukazanie dorobku artystycznego solistów, rozbudzanie wrażliwości muzycznych oraz wymiana doświadczeń z zakresu upowszechniania dziecięcej i młodzieżowej kultury muzycznej.

Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” reprezentowało sześcioro przedszkolaków: Natalia Graczykowska i Ludwik Alabrudziński z grupy 5-latków oraz Maja Wasielewska i Steffanie Stokwisz-Augusiak z grupy 6-latków.

Uczestnicy byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych:

  1. soliści 6 – 9 lat,
  2. soliści 10 – 12 lat,
  3. soliści 13 – 15 lat.

Wszyscy wykonawcy zaprezentowali się z jak najlepszej strony i swoimi wykonaniami udowodnili, że zasługują na miano Młodych Talentów Wokalnych. Konkurencja była naprawdę duża, a poziom umiejętności wokalnych bardzo wysoki. Dlatego cieszy nas fakt, że Ludwik Alabrudziśki, mimo, że był najmłodszym uczestnikiem konkursu został zauważony przez jury i za solowe wykonanie piosenki pt. ”Z popielnika na Wojtusia” Ludwik otrzymał wyróżnienie.

Dziękujemy naszym Małym Artystom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ewelina Rutkowska

Skip to content