Konkurs „Stwórz plakat zachęcający do nauki języka angielskiego”

Dzisiaj został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszą pracę plastyczną, która będzie prezentować hasło zachęcające do nauki języka angielskiego. Wpłynęło bardzo wiele prac wykonanych w różnych technikach. Uczniowie od klas pierwszych do trzeciej zaprezentowali swoje pomysły na wykonanie prac konkursowych. Jury musiało zmierzyć się zarówno z plakatami rysowanymi i malowanymi jak również wyklejankami, wydzierankami, plakatami wykonanymi z bibuły a także z fotografiami ujętymi w kolażu jak i pracą prezentującą walizkę do podróży przez świat.

Po burzliwych obradach jury postanowiło ogłosić zwycięzców:

I miejsce Helena Józwiak kl. IIc
II miejsce Aleksandra Wędrowska kl. IIa
III miejsce Zuzanna Kamedulska kl. Ic

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy do następnej edycji konkursu.

Marcin Jaskólski

Skip to content